Atrakcje

Nie chcąc niczego stracić, zaplanujcie swój przyjazd tak, by dotrzeć na miejsce najpóźniej na godz. 16.00. Piątek będzie dniem zakwaterowania i … zorientowania się w drugim co do wielkości (po Malborku) polskim zamczysku, jakie przez pierwsze godziny będzie się Wam wydawać istnym labiryntem. Im więc wcześniej przyjedziemy, tym lepiej. Recepcja hotelowa z pomocą Załogi COLWAY będzie rozdzielać część pokoi dostępnych już od południa. Klucze gwarantowane są od godziny 16.00, ale wówczas tłok może być znaczny.

Od 16.30 zaczynają się atrakcje: trzytorowa kręgielnia, bilard, fitness, sauny, urokliwy basen z kominkiem w najstarszych lochach zamku.

O naszym husarzu i nie wszystkim znanej atrakcji Rocznicy w Rynie

COLWAY od zawsze przyciągał pasjonatów. Jest z nami od lat człowiek niezwykły. Bogusław Kuraszewicz, zamieszkały w Londynie, który realizuje wspaniałą wizję. Postanowił zostać rekonstruktorem polskiej husarii, najwspanialszej jazdy zbrojnej w dziejach świata… Ten skromny, polski emigrant nie dysponując środkami pieniężnymi, ani medialną siłą przebicia- zrobił rzeczy wielkie. Przyczynił się walnie do powstania prawdziwej internetowej mody na tworzenie filmów o pancernych, skrzydlatych rycerzach Rzeczypospolitej. Krótkie, ale imponujące siłą przekazu formy filmowe obejrzały dziesiątki milionów internautów z całego świata. Zrobiły one więcej dobrego dla Polski, niż niejeden znany artysta, sportowiec, czy polityk…

 
 
Grałe(a)ś już w ruletkę? Na nauki hazardu zawsze jest pora, szczególnie jeśli za Twoje ewentualne przegrane… zapłaci COLWAY. Stół edukacyjny do Waszej dyspozycji w Zbrojowni.

 
 
 
golf_symulator

Chciał(a)byś zagrać w golfa? Poznać tę zabawę dla zamożnych i mających dużo czasu? Będzie szansa przynajmniej nauczyć się podstaw uderzeń. Na bardzo realistycznym symulatorze, pod okiem instruktora. Zobacz sam(a)


 
 
 

Lot balonem

Marzyła(e)ś o locie balonem? A może się boisz? Wznoszenie się w koszu balonu na uwięzi jest całkowicie bezpieczne, bo gwarantuje lądowanie w miejscu startu, a daje również wiele wrażeń. Wszyscy nie zdążą ani do balonu, ani na Akademię Golfa i właśnie także dlatego warto przyjechać do 16.00.

 

zwiedzanie Zamku z przewodnikiem

Sprawdziliśmy – warto. więcej o zwiedzaniu

W zamku jest wiele ciekawostek, których sami nie odkryjecie, a przewodnicy są kompetentni i dowcipni.


 
 
stroje
W piątek udzieli nam się podniosły nastrój XIV wiecznego zamczyska pełnego duchów i rycerzy. W pełni uda się to tylko po przywdzianiu strojów z epoki.

Zamek ma własną szwalnię. Stroje są atrakcyjne i fantastycznie wyglądają na zdjęciach. Każdy coś dobierze. Panie też będą zadowolone i śmiało mogą przyjąć oszczędność na jednej kreacji, jako silny argument za tym by tam jechać!

Odzienia historycznego starczy dla wszystkich, gdyż będzie nam potrzebne na biesiadę… więcej o biesiadzie rycerskiej
Jadło, pojedynki rycerzy, powitanie przez Komtura – postać słynną na cały region… to atrakcje tego pierwszego wieczoru. A co dopiero później …